Zubná kefka Oral-B AdvancePower 400 Oral-B

Zubná kefka Oral-B AdvancePower 400

17.99 €

Prvotriedný Zubná kefka Oral-B AdvancePower 400 kvalitné značky Oral-B - tento hit získate po zlacnenie za 17.99 €. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 4210201822356
Do obchodu

Popis

Oral-B

Nie je prečo váhať, Zubná kefka Oral-B AdvancePower 400 od top značky Oral-B - tento artikel sa na vás teší takmer zadarmo za 17.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsaťeur. No a to sa jednoducho oplatí.

Zubná kefka Oral-B AdvancePower 400 odstráni viac plaku, ako pri čistení obyčajným manuálnym zubnou kefkou; jedinečná oscilujúca kefková hlava v kombinácii s patentovanými vláknami Interdental vám pomôže preniknúť ik ťažko prístupným miestam. Klinicky dokázané účinky - čistí zuby lepšie ako obyčajné manuálne zubné kefky. Vlákna Interdental - jedinečná predĺžená vlákna na vonkajšej strane pomáhajú preniknúť hlboko medzi zubami a pozdĺž línie ďasien. Vlákna Oral-B Indicator vyblednutím do polovice indikujú potrebu výmeny čistiace hlavice. Kompaktná čistiaca hlavica obklopí každý zub zvlášť a preto je ľahké vyčistiť aj tá najhoršia miesta, kde zostáva plak, ako napríklad zadné zuby. Rukoväť je ergonomicky tvarovaná s protišmykovou úpravou pre dokonalú kontrolu.Súčasťou balenia:

dve batérie AA Duracell
oscilácie 9600
batérie 2AA
1 čistiaci program / ??rýchlosť: normálne - clean - čistiaci program
1 koncovka Precision Clean - zelená vlákna - pri styku s vodou sa jemne ohýbajú a tým zaistí rovnako jemné čistenie ako mäkký manuálna zubná kefka.

Parametre tovaru Zubná kefka Oral-B AdvancePower 400

Názov: Zubná kefka Oral-B AdvancePower 400

EAN: 4210201822356

Výrobca: Oral-B

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce