Záhradné palisáda pol - kolíková teracota 2

Záhradné palisáda pol - kolíková teracota 2,15m,

12.99 €

Prvotriedný Záhradné palisáda pol - kolíková teracota 2,15m, od kvalitného výrobcu - tento hit ľahko nájdete s extra zľavou za 12.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dnes je tu pre vás Záhradné palisáda pol - kolíková teracota 2,15m, kvalitné značky - tento artikel je v túto chvíľu za takmer veľkoobchodnú cenu 12.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 40 EUR. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Záhradné pol-kolíková palisáda z kvalitného plastu. Palisáda je vhodným pomocníkom pri zakladaní záhonov, jednoducho oddelíte záhony od cestičiek alebo trávnikov. Možné tiež vytvorenie rôznych tvarov záhonov. Jednoduchá inštalácia - obrubník sa jednoducho zasunie do pôdy. Jedno balenie obsahuje celkom 10 modulov. Výška palisády nad zemou je 14,5 cm..

Parametre tovaru Záhradné palisáda pol - kolíková teracota 2,15m,

Názov: Záhradné palisáda pol - kolíková teracota 2,15m,

EAN:

Výrobca:

Farba: hnedá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce