Záhradná lavica Roma 180 cm

Záhradná lavica Roma 180 cm, teak

254.99 €

Prestížny Záhradná lavica Roma 180 cm, teak čo nám dodáva - tento artikel je v tento okamih za perfektnú cenu 254.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Príjemné pocity nadväzujúci Záhradná lavica Roma 180 cm, teak pochádzajúce od značky - tento tovar si môžete nechať dodať za mimoriadne nízku cenu 254.99 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Chcete si užiť pohodovú relaxáciu pri čítaní obľúbenej knižky alebo pri posedení s priateľmi? Kúpte si túto elegantnú lavicu, ktorá je vhodná do interiéru aj exteriéru.Materiál je bez povrchovej úpravy, vynikne tak prirodzená krása dreva. Teakové drevo je vysoko kvalitné a nenáročné na údržbu. Odporúčame raz ročne ošetriť teakovým olejom.Produkt je dodávaný v rozloženom stave, súčasťou balenia je spojovací materiál a návod na montáž.Technické parametre:

rozmer sedáka - 53 x 171 cm
výška posedu - 44 cm
dĺžka opierky chrbta - 45 cm
rozmer balenia - 181 x 65 x 16 cm
hrúbka materiálu - 5 x 5 cm.

Parametre tovaru Záhradná lavica Roma 180 cm, teak

Názov: Záhradná lavica Roma 180 cm, teak

EAN:

Výrobca:

Farba: hnedá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce