Výrobník sódovej vody SodaStream Crystal White Soda biely SODASTREAM

Výrobník sódovej vody SodaStream Crystal White Soda biely

119.00 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Výrobník sódovej vody SodaStream Crystal White Soda biely s akostnou značkou SODASTREAM - tento tovar si môžete zaobstarať po zlacnenie za 119.00 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8718309256951
Do obchodu

Popis

SODASTREAM

Spokojnosť prinášajúci Výrobník sódovej vody SodaStream Crystal White Soda biely s akostnou značkou SODASTREAM - tento tovar si môžete nechať dodať výhodne za 119.00 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Urobte si radosť.

Príprava domácej perlivej vody je neporovnateľne pohodlnejšia, než nepopulárne ťahanie ťažkých balíkov balenej vody z obchodu. Kúpte si výrobník domácej perlivej vody SodaStream a môžete napríklad ešte dnes skoncovať s únavným ťahaním perlivej vody balenej v nepraktických plastových fľašiach. Zabudnite na trápenie s nedostatkom nakúpenej vody a nachystajte si svoju vlastnú perlivú vodu kedykoľvek v takom množstve, koľko zvládnete vypiť. Pretože perlivú vodu si odteraz pripravíte ľahko sami v pohodlí domova, kedykoľvek dostanete chuť. Vždy čerstvú z kvalitnej kohútikovej vody skladovanej v ideálnych podmienkach temna a chladu.Obsah balenia:

výrobník domáce perlivej vody
bombička s potravinárskym CO2 plynom až na 80 l perlivej vody
1x tlaku odolná nápojová fľaša zo skutočného skla.

Parametre tovaru Výrobník sódovej vody SodaStream Crystal White Soda biely

Názov: Výrobník sódovej vody SodaStream Crystal White Soda biely

EAN: 8718309256951

Výrobca: SODASTREAM

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce