VOPI Nášľap na schody Color Shaggy obdĺžnik béžová

VOPI Nášľap na schody Color Shaggy obdĺžnik béžová, 24 x 65 cm

5.99 €

Trendy VOPI Nášľap na schody Color Shaggy obdĺžnik béžová, 24 x 65 cm od originálneho výrobcu - tento produkt predávame s úžasnou cenovkou 5.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Produkt osvedčený zákazníkmi, VOPI Nášľap na schody Color Shaggy obdĺžnik béžová, 24 x 65 cm čo nám dodáva - tento produkt posielame za jedinečnú cenu 5.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Nášľap na schody je moderným doplnkom interiéru a zároveň zabráni opotrebovaniu i zničeniu schodov. Nášľap má zo spodnej strany samolepiacu pásku, vďaka ktorej priľne ku schodu a zabráni nebezpečenstvu pokĺznutia. Každý nášľap je lemovaný obšitím a opatrený pevnou hranou. Všetky typy kobercov na schody sa čistia mäkkou kefkou a mydlom alebo pracím práškom. U uvedených rozmerov je treba počítať so 4 cm na ohyb cez lištu, skráti sa teda uvedená nášľapná plocha..

Parametre tovaru VOPI Nášľap na schody Color Shaggy obdĺžnik béžová, 24 x 65 cm

Názov: VOPI Nášľap na schody Color Shaggy obdĺžnik béžová, 24 x 65 cm

EAN:

Výrobca:

Farba: béžová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce