Venušine guľôčky na diaľkové ovládanie

Venušine guľôčky na diaľkové ovládanie

35.49 €

Prvotriedný Venušine guľôčky na diaľkové ovládanie s osvedčenou značkou - tento produkt máte na dosah ruky po zľave za 35.49 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 4024144605668
Do obchodu

Popis

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Venušine guľôčky na diaľkové ovládanie s osvedčenou značkou - tento produkt kúpite za mimoriadne nízku cenu 35.49 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Krásne spracované Venušine guľôčky z čistého silikónu v žiarivo ružovej farbe. Guľôčky sú dobíjacie a majú diaľkový ovládač, ktorý je na 1 ks batérie 23A. Batérie do ovládača sú súčasťou balenia a rovnako tak aj dobíjací USB kábel pre guličky. Guľôčky majú 10 vibračných módov. Skúste si ich vziať na večeru, večierok či do kina a partnerovi dať k dispozícii ovládač. Pri vložení sú guľôčky veľmi tiché a zábava môže začať. Doba nabíjania 150 minút. Výdrž prevádzky 60 minút.
Rozmery: dĺžka: 16,4 cm, použiteľná dĺžka: 8,9 cm, pr. maximálny (cm): 3,3 cm, pr. minimálny (cm): 1,5 cmMateriál: ABS - silikón - tvrdý plast, potiahnutý silikónom. Neporézny a bez ftalátov (phthalate free), pevný materiál, býva hladký alebo s jemnými textúrami. Ľahko sa čistí..

Parametre tovaru Venušine guľôčky na diaľkové ovládanie

Názov: Venušine guľôčky na diaľkové ovládanie

EAN: 4024144605668

Výrobca:

Farba: ružová

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce