Váha kuchynská digitálna 5 kg Black Rose Collection Berlinger Haus

Váha kuchynská digitálna 5 kg Black Rose Collection

21.95 €

V akcii je Váha kuchynská digitálna 5 kg Black Rose Collection s pečaťou kvality Berlinger Haus - tento hit môžete zaobstarať pri časovo obmedzenej akcii za 21.95 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak nechcete platiť poštovné, stačí vytvoriť objednávku s minimálnou hodnotou €. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5999108427343
Do obchodu

Popis

Berlinger Haus

Špičkový tovar, Váha kuchynská digitálna 5 kg Black Rose Collection originálne od labelu Berlinger Haus - tento hit môžete zaobstarať v bombastické akcii za 21.95 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Páči sa vám DOPRAVA, ktorú za vás e-shop platí? Stačí kúpiť cez € a je tvoja. Už sa tešíte na svoju objednávku? Kuchynská váha s plastovou miskou, ktorú môžete zložiť a ľahko z nej obsah vysypať alebo nahradiť za inú, väčšiu misu. Váživosť tejto váhy je max. 5 kg. Funkcia Tare umožňuje odčítať nádobu, v ktorej je vážené. Disponuje tiež funkciou automatického vypnutia pri nečinnosti. Na váhe sú zobrazené voliteľné jednotky: g, lb, kg, oz, ml. Napájanie: 1x AAA batéria, je súčasťou balenia. rozmery váhy: pr. 21,5 cm, v. 13 cmrozmery misy: pr. 22, v. 7,5 cm.

Parametre tovaru Váha kuchynská digitálna 5 kg Black Rose Collection

Názov: Váha kuchynská digitálna 5 kg Black Rose Collection EAN: 5999108427343 Výrobca: Berlinger Haus Farba: čierna Tento produkt je k dostaniu online tu.
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce