Ústne bavlnené rúško Bodka mini červená - deti 3 - 6 rokov

Ústne bavlnené rúško Bodka mini červená - deti 3 - 6 rokov, XS (3 - 6 rokov)

2.99 €

Špičkový tovar, Ústne bavlnené rúško Bodka mini červená - deti 3 - 6 rokov, XS (3 - 6 rokov) s akostnou značkou - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v sezónne zľave za 2.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Dochádza vám čas na dopravu ZDARMA na objednávky v hodnote € a viac! No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Ústne bavlnené rúško Bodka mini červená - deti 3 - 6 rokov, XS (3 - 6 rokov) s trendy značkou - tento hit zoženiete za perfektnú cenu 2.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A to nie je všetko, e-shop za vás zaplatí dopravu, ak hodnota vášho košíka presiahne €. No a to sa jednoducho oplatí. Veľmi kvalitné dizajnové dvojvrstvové bavlnené rúško s mäkkými úpletovými gumičkami, ktoré je možné upraviť na potrebnú dĺžku. Ergonomický strih "maska", veľkosť vhodná pre malé deti. Rúško dokáže zachytiť kvapôčky pri kašli alebo kýchaní, ktorými sa šíri vírusové aj bakteriálne ochorenia a obmedzí tak možnosť prenosu na vaše okolie. Zároveň poskytuje aspoň čiastočnú ochranu aj pre vás. Rúško využijete nielen v dobe chorôb, ale pomôže aj v prašnom prostredí a pri zvýšených smogových podmienkach (najmä astmatikom) alebo poslúži ako ochrana pre osoby so zníženou imunitou, ktorí by sa mali chrániť nepretržite.Bavlnené rúško je opakovateľne použiteľné, vďaka kvalitnému materiálu ho môžete bez problémov vyprať na 60 °C, odporúčame bavlnenú časť napariť žehličkou..

Parametre tovaru Ústne bavlnené rúško Bodka mini červená - deti 3 - 6 rokov, XS (3 - 6 rokov)

Názov: Ústne bavlnené rúško Bodka mini červená - deti 3 - 6 rokov, XS (3 - 6 rokov) EAN: Výrobca: Veľkosť: XS (3 - 6 rokov) Tento produkt je k dostaniu online tu.
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce