Trefl Science 4 You Továreň na parfumy mydlá a šampóny 3 v 1 Trefl

Trefl Science 4 You Továreň na parfumy mydlá a šampóny 3 v 1

37.99 €

Veľmi obľúbený produkt Trefl Science 4 You Továreň na parfumy mydlá a šampóny 3 v 1 pochádzajúce od značky Trefl - tento tovar si môžete nechať doručiť po zľave za 37.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5900511607765
Do obchodu

Popis

Trefl

Akostný Trefl Science 4 You Továreň na parfumy mydlá a šampóny 3 v 1 s pečaťou kvality Trefl - tento artikel pořizujte v jedinečnej akcii za 37.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Aká je najlepšia zábava s vašou malou princeznou? No predsa tvorenie voňavých pafémů a šampónov. Užijete si spolu veľa zábavy a prebudíte jej kreativitu i zvedavosť. Balenie obsahuje 36 stránkovú vzdelávaciu knihu, základný čistiaci prostriedok, zahusťovadlo, modré kozmetické farbivo, mydlový základ, tekutý glycerín, broskyňovú vôňu, sáčok zeleného čaju, peniacu látku, zmäkčovadlo, formu na mydlo, skúmavky s viečkami, plastovú fľaštičku s viečkom, drevené špajdle , lievik, okrúhle papierové filtre, veľké a malé odmerky, plastovú stierku, drevenú špachtľu, pasteurove pipety a ochranné rukavice.Produktový rad Science4you od spoločnosti Trefl má priaznivý vplyv na intelektuálny rozvoj detí a umožňuje učiť sa prostredníctvom praxe..

Parametre tovaru Trefl Science 4 You Továreň na parfumy mydlá a šampóny 3 v 1

Názov: Trefl Science 4 You Továreň na parfumy mydlá a šampóny 3 v 1

EAN: 5900511607765

Výrobca: Trefl

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce