Trefl Science 4 U Výroba mydla Trefl

Trefl Science 4 U Výroba mydla

12.99 €

Výnimočný tovar, Trefl Science 4 U Výroba mydla od producenta Trefl - tento tovar si môžete objednať za skvelú cenu 12.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 5900511605471
Do obchodu

Popis

Trefl

Exkluzívny Trefl Science 4 U Výroba mydla pochádzajúce od značky Trefl - tento hit ľahko nájdete za vynikajúcu cenu 12.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Vytvorte si s deťmi voňavé mydlá v tvare hviezdičiek alebo ružových kvetov. Alebo si môžete vyrobiť klasické mydlo z glycerínu či voňavé a farebné. Sada obsahuje vzdelávaciu knihu, červené kozmetické farbivo, jablčnú arómu, základné mydlo, ochranné rukavice, pasteurove pipety, silikónové formičky a drevené lopatky.Spoločnosť Trefl je jedným z popredných európskych výrobcov puzzle, stolových hier a hracích kariet, ktorá rozvíja svoju činnosť už od roku 1985. V ponuke má cez 30 rôznych druhov puzzle s počtom dielikov od 2 do 6000 so širokým spektrom motívov zahŕňajúcich prírodné scenérie, mestá, pamiatky, zvieratá, ale aj obrazy starých majstrov alebo novodobých umelcov. V detských motívoch vsádza poľský Trefl ako na dlhodobo obľúbené licenčné produkty (Macko Pú, Disney Princezné, Autá, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmolkovia a i.), tak aj na aktuálne animované rozprávky známe z plátien kín. Výrobky firmy Trefl sú exportované do viac ako 50 krajín po celom svete..

Parametre tovaru Trefl Science 4 U Výroba mydla

Názov: Trefl Science 4 U Výroba mydla

EAN: 5900511605471

Výrobca: Trefl

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce