Trefl Puzzle Tajný život maznáčikov 2 MAXI 24 dielikov Trefl

Trefl Puzzle Tajný život maznáčikov 2 MAXI 24 dielikov

8.49 €

Spokojnosť prinášajúci Trefl Puzzle Tajný život maznáčikov 2 MAXI 24 dielikov populárneho výrobcu Trefl - tento artikel objednávajte výhodne za 8.49 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 5900511142969
Do obchodu

Popis

Trefl

V akcii je Trefl Puzzle Tajný život maznáčikov 2 MAXI 24 dielikov od producenta Trefl - tento hit získate po zľave za 8.49 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Detské podlahové puzzle Trefl s motívom animovaného filmu Tajný život maznáčikov 2 s maxi dielikmi pre ľahké skladanie na podlahe.Skladanie puzzle výborne rozvíja zručnosť, precvičuje jemnú motoriku, pozorovacie schopnosti a zaplní voľný čas. Detské puzzle sa skvele hodí pre deti všetkých vekových kategórií. Každé zložené puzzle možno rozobrať a skladať opakovane.Trefl puzzle je tou správnou voľbou pre veľa zábavy..

Parametre tovaru Trefl Puzzle Tajný život maznáčikov 2 MAXI 24 dielikov

Názov: Trefl Puzzle Tajný život maznáčikov 2 MAXI 24 dielikov

EAN: 5900511142969

Výrobca: Trefl

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce