Trefl Malý objevitel Na venkově a kouzelná tužka edukační v krabici Trefl

Trefl Malý objevitel Na venkově a kouzelná tužka edukační v krabici

13.49 €

Urobte si radosť: Trefl Malý objevitel Na venkově a kouzelná tužka edukační v krabici od firmy Trefl - tento artikel objednávajte v perfektnej akcii za 13.49 €. Vyberajte to najlepšie u nás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 5900511014464
Do obchodu

Popis

Trefl

Produkt osvedčený zákazníkmi, Trefl Malý objevitel Na venkově a kouzelná tužka edukační v krabici od popredného výrobcu Trefl - tento artikel objednávajte za takmer veľkoobchodnú cenu 13.49 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Rozvíjajte slovnú zásobu svojich detí a kúpte im túto zábavnú hru, ktorá ich naučí aj základným počtom a rozoznávať tvary i farby. Úlohy na doskách pokrývajú rôzne odbory súvisiace s predškolským vzdelávaním.Balenie obsahuje batériou napájané čarovné pero, 16 dosiek s úlohami, dosku s kolieskom pre výber otázok, 4 figúrky a návod..

Parametre tovaru Trefl Malý objevitel Na venkově a kouzelná tužka edukační v krabici

Názov: Trefl Malý objevitel Na venkově a kouzelná tužka edukační v krabici

EAN: 5900511014464

Výrobca: Trefl

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce