Trefl Ľadové kráľovstvo: Snehové dobrodružstvo Trefl

Trefl Ľadové kráľovstvo: Snehové dobrodružstvo

13.99 €

Hit z katalógu: Trefl Ľadové kráľovstvo: Snehové dobrodružstvo so známou značkou Trefl - tento produkt máte na dosah ruky pri časovo obmedzenej akcii za 13.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 5900511012927
Do obchodu

Popis

Trefl

No a toto chcete: Trefl Ľadové kráľovstvo: Snehové dobrodružstvo s akostnou značkou Trefl - tento artikel je v túto chvíľu výhodne za 13.99 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Vitajte v Ľadovom kráľovstve, kde bývajú dve princezné Anna a Elsa, ktoré majú schopnosť ovládať sneh a ľad. Obyvatelia však Elsu považujú za čarodejnicu, a preto sa rozhodne utiecť a tým vyvolá večnú zimu. Mladšia sestra sa ju vydáva hľadať spoločne s Kristoffom, sobom Svenom a snehuliakom Olafom. Podarí sa im doraziť spoločne do Elsinho ľadového zámku alebo im skríži plány tuhá zima? To zistíte, keď si zahráte túto zábavnú hru.Balenie obsahuje hrací plán, Elsin zámok, schody, 12 žetónov, 4 kartónové figúrky, 4 podložky figúrok, kocku a návod.Spoločnosť Trefl je jedným z popredných európskych výrobcov puzzle, stolových hier a hracích kariet, ktorá rozvíja svoju činnosť už od roku 1985. V ponuke má cez 30 rôznych druhov puzzle s počtom dielikov od 2 do 6000 so širokým spektrom motívov zahŕňajúcich prírodné scenérie, mestá, pamiatky, zvieratá, ale aj obrazy starých majstrov alebo novodobých umelcov. V detských motívoch vsádza poľský Trefl ako na dlhodobo obľúbené licenčné produkty (Macko Pú, Disney Princezné, Autá, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmolkovia a i.), tak aj na aktuálne animované rozprávky známe z plátien kín. Výrobky firmy Trefl sú exportované do viac ako 50 krajín po celom svete..

Parametre tovaru Trefl Ľadové kráľovstvo: Snehové dobrodružstvo

Názov: Trefl Ľadové kráľovstvo: Snehové dobrodružstvo

EAN: 5900511012927

Výrobca: Trefl

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce