TREFL Hra Malý objevitel Doma a ve školce a magické pero Trefl

TREFL Hra Malý objevitel Doma a ve školce a magické pero

13.49 €

Váš obľúbený produkt, TREFL Hra Malý objevitel Doma a ve školce a magické pero od známeho výrobcu Trefl - tento artikel je tu pre vás vo zľavové akciu za 13.49 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 5900511014488
Do obchodu

Popis

Trefl

Zákazníkmi odporúčaný tovar, TREFL Hra Malý objevitel Doma a ve školce a magické pero od popredného výrobcu Trefl - tento produkt máte za pár kliknutí v sezónne zľave za 13.49 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Rozvíjajte slovnú zásobu svojich detí a kúpte im túto zábavnú hru, ktorá ich naučí aj základným počtom a rozoznávať tvary i farby. Úlohy na doskách pokrývajú rôzne odbory súvisiace s predškolským vzdelávaním.Balenie obsahuje batériou napájané čarovné pero, 16 dosiek s úlohami, dosku s kolieskom pre výber otázok, 4 figúrky a návod..

Parametre tovaru TREFL Hra Malý objevitel Doma a ve školce a magické pero

Názov: TREFL Hra Malý objevitel Doma a ve školce a magické pero

EAN: 5900511014488

Výrobca: Trefl

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce