Trefl Čierny Peter Myška Minnie Trefl

Trefl Čierny Peter Myška Minnie

2.99 €

Vaše možnosti obohacujúce Trefl Čierny Peter Myška Minnie od známej značky Trefl - tento hit získate vo výhodnej akcii za 2.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 5900511082944
Do obchodu

Popis

Trefl

Perfektný Trefl Čierny Peter Myška Minnie s trendy značkou Trefl - tento produkt objednáte vo zľavové akciu za 2.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Vďaka týmto zábavným kartám sa deti nebudú nudiť doma ani na cestách. A ako sa táto obľúbená hra hrá? Rozdajú sa všetky karty a kto získa dvojica s rovnakým označením, odloží je hneď stranou. Začína hráč po ľavici rozdávajúceho tak, že si od neho vytiahne ľubovoľnú kartu. Hra pokračuje dokola rovnakým spôsobom. Hráči po ľavici tiahnu kartu od suseda po pravici a každú zhodnú dvojicu odložia. Vyhráva ten, kto sa zbaví všetkých kariet ako prvý. Hráč, ktorému zostal v ruke Čierny Peter, prehral. Čierny Peter je jediná karta, ktorá nemá svoju dvojicu..

Parametre tovaru Trefl Čierny Peter Myška Minnie

Názov: Trefl Čierny Peter Myška Minnie

EAN: 5900511082944

Výrobca: Trefl

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce