Trefl Čierny Peter Ľadové kráľovstvo Trefl

Trefl Čierny Peter Ľadové kráľovstvo

2.99 €

V akcii je Trefl Čierny Peter Ľadové kráľovstvo čo odoberáme od výrobcu Trefl - tento hit nájdete vo zľavové akciu za 2.99 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 5900511084481
Do obchodu

Popis

Trefl

Prvotriedný Trefl Čierny Peter Ľadové kráľovstvo od značky Trefl - tento artikel odporúčame za bombastickú cenu 2.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Vďaka týmto zábavným kartám sa deti nebudú nudiť doma ani na cestách. A ako sa táto obľúbená hra hrá? Rozdajú sa všetky karty a kto získa dvojicu s rovnakým označením, odloží je hneď stranou. Začína hráč po ľavici rozdávajúceho tak, že si od neho vytiahne ľubovoľnú kartu. Hra pokračuje dokola rovnakým spôsobom. Hráči po ľavici tiahnu kartu od suseda po pravici a každú zhodnú dvojicu odložia. Vyhráva ten, kto sa zbaví všetkých kariet ako prvý. Hráč, ktorému zostal v ruke Čierny Peter, prehral. Čierny Peter je jediná karta, ktorá nemá svoju dvojicu..

Parametre tovaru Trefl Čierny Peter Ľadové kráľovstvo

Názov: Trefl Čierny Peter Ľadové kráľovstvo

EAN: 5900511084481

Výrobca: Trefl

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce