TravelBlue Bezpečnostný cestovný zámok na batožinu kovový bez kľúčov na kombináciu TBU034 Travel Blue

TravelBlue Bezpečnostný cestovný zámok na batožinu kovový bez kľúčov na kombináciu TBU034

9.99 €

Perfektný TravelBlue Bezpečnostný cestovný zámok na batožinu kovový bez kľúčov na kombináciu TBU034 od populárnej značky Travel Blue - tento produkt kúpite po zľave za 9.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5018404000347
Do obchodu

Popis

Travel Blue

Perfektný TravelBlue Bezpečnostný cestovný zámok na batožinu kovový bez kľúčov na kombináciu TBU034 od originálneho výrobcu Travel Blue - tento hit môžete získať s extra zľavou za 9.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Zabezpečte svoje batožinu pred zlodejmi a kúpte si tento kvalitný bezpečnostný zámok na číselnú kombináciu, ktorý zaručí dokonalú ochranu vašich vecí počas prepravy. Je vyrobený z vysoko kvalitnej kovovej zliatiny. Zámok je z výroby nastavený na kombináciu 0-0-0. Pre zmenu kombinácie stlačte tlačidlo na základni a držte. Kým držíte tlačidlo, vyberte si vlastné tajné číslo. Potom jednoducho tlačidlo pustite a zámok je pripravený na použitie.Dodávame v troch farebných prevedeniach, bez možnosti výberu.Travel Blue je britský výrobca príslušenstva pre všetkých cestovateľov. Ako jediný výrobca má nielen ucelenú ponuku cestovného príslušenstva, ale tiež disponuje vlastným vývojovým strediskom, ktoré je garantom vysokej kvality a bezpečnosti všetkých produktoch Travel Blue..

Parametre tovaru TravelBlue Bezpečnostný cestovný zámok na batožinu kovový bez kľúčov na kombináciu TBU034

Názov: TravelBlue Bezpečnostný cestovný zámok na batožinu kovový bez kľúčov na kombináciu TBU034

EAN: 5018404000347

Výrobca: Travel Blue

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce