Travel Blue TBU-031 Cestovný kódový 3D zámok na batožinu Travel Blue

Travel Blue TBU-031 Cestovný kódový 3D zámok na batožinu

9.99 €

Tradičný bestseller, Travel Blue TBU-031 Cestovný kódový 3D zámok na batožinu s osvedčenou značkou Travel Blue - tento tovar si môžete nechať doručiť v perfektnej akcii za 9.99 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 40 € a je vaša. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 5018404000316
Do obchodu

Popis

Travel Blue

Limitovaná edícia produktu Travel Blue TBU-031 Cestovný kódový 3D zámok na batožinu od značky Travel Blue - tento produkt obchodujeme za úžasnú cenu 9.99 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. No a to sa jednoducho oplatí.

Zabezpečte svoje batožinu pred zlodejmi a kúpte si tento kvalitný bezpečnostný zámok na číselnú kombináciu, ktorý zaručí dokonalú ochranu vašich vecí počas prepravy. Je vyrobený z hliníkovej zliatiny.Dodávame v striebornom a zlatom prevedení, bez možnosti výberu.Travel Blue je britský výrobca príslušenstva pre všetkých cestovateľov. Ako jediný výrobca má nielen ucelenú ponuku cestovného príslušenstva, ale tiež disponuje vlastným vývojovým strediskom, ktoré je garantom vysokej kvality a bezpečnosti všetkých produktoch Travel Blue..

Parametre tovaru Travel Blue TBU-031 Cestovný kódový 3D zámok na batožinu

Názov: Travel Blue TBU-031 Cestovný kódový 3D zámok na batožinu

EAN: 5018404000316

Výrobca: Travel Blue

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce