Tradec Concept Kokosová rohožka Levanduľa

Tradec Concept Kokosová rohožka Levanduľa, tmavozelená,40 x 60 cm

8.49 €

Váš obľúbený produkt, Tradec Concept Kokosová rohožka Levanduľa, tmavozelená,40 x 60 cm značky - tento tovar si môžete nechať doručiť vo zľavové akciu za 8.49 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Stráviť minimálne € a DOPRAVA ZADARMO do vášho vrecka. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8595556425985
Do obchodu

Popis

Kvalitný Tradec Concept Kokosová rohožka Levanduľa, tmavozelená,40 x 60 cm čo nám dodáva - tento tovar si môžete nechať dodať v neopakovateľnej akcii za 8.49 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Doprava bez poplatku sa teraz vzťahuje na objednávky s minimálnou hodnotou €. Zaraďte sa k spokojným klientom. Táto krásna rohožka nesmie chýbať pred dverami žiadnej domácnosti. Drsný materiál očistí a zachytí z vašich topánok všetky nečistoty a tak si ich neroznosíte po celej domácnosti. Rohožka sa navyše stane aj vašou vizitkou. Napovie veľa o obyvateľoch nielen návštevám, ale i okoloidúcim..

Parametre tovaru Tradec Concept Kokosová rohožka Levanduľa, tmavozelená,40 x 60 cm

Názov: Tradec Concept Kokosová rohožka Levanduľa, tmavozelená,40 x 60 cm EAN: 8595556425985 Výrobca: Farba: mix farieb Tento produkt je k dostaniu online tu.
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce