Trade Concept Obliečka na vankúšik Vločka červená

Trade Concept Obliečka na vankúšik Vločka červená, 40 x 40 cm

2.99 €

V zľave je Trade Concept Obliečka na vankúšik Vločka červená, 40 x 40 cm od firmy - tento produkt doručujeme po zlacnenie za 2.99 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Obľúbená ponuka je späť, už žiadne balné a poštovné pri objednávkach nad €. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8595556447918
Do obchodu

Popis

Jasný hit, Trade Concept Obliečka na vankúšik Vločka červená, 40 x 40 cm od top výrobcu - tento tovar si môžete kúpiť výhodne za 2.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak sa vám páči doprava zadarmo, uistite sa, že ste si objednali viac ako €. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym. V súčasnej dobe, keď je často kuchyňa aj jedáleň tiež súčasťou obývacej časti bytu či domu, by sme mali prepojiť všetky tieto funkcie obytného priestoru v jeden harmonický a útulný priestor. Preto má kuchynský textil nielen praktickú funkciu, ale aj dekoračnú. V okamihu dokáže premeniť kuchyňu i jedáleň a vytvoriť tak príjemné prostredie na stolovanie i prípravu jedál. V našej rozsiahlej ponuke kuchynského textilu si určite vyberiete ten správny pre vás..

Parametre tovaru Trade Concept Obliečka na vankúšik Vločka červená, 40 x 40 cm

Názov: Trade Concept Obliečka na vankúšik Vločka červená, 40 x 40 cm EAN: 8595556447918 Výrobca: Farba: červená Tento produkt je k dostaniu online tu.
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce