Topvet Grapefruit 100% silice 10 ml Topvet

Topvet Grapefruit 100% silice 10 ml

4.99 €

Ponuka pre vás: Topvet Grapefruit 100% silice 10 ml od kvalitného výrobcu Topvet - tento tovar si môžete nechať dodať za úžasnú cenu 4.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8594060112527
Do obchodu

Popis

Topvet

Dnes je tu pre vás Topvet Grapefruit 100% silice 10 ml od producenta Topvet - tento artikel objednávajte za úžasnú cenu 4.99 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Zaraďte sa k spokojným klientom.

Grapefruit - 100% siliceGrapefruit má značné antidepresívne účinky. Je to psychostimulanty pri nervozite a bolestiach hlavy. Podporuje schopnosť sústrediť sa, posilňuje koncentráciu a vôľu. Zvyšuje imunitu, stimuluje krvný obeh a upravuje nízky krvný tlak. Tlmí prejavy pri respiračných problémoch a prechladnutia.  Liečba vôní má bohatú a dlhodobú tradíciu. Čuch je prvý zo zmyslov, ktoré človek po narodení používa na zoznámenie s okolitým prostredím. Vôňa v nás spúšťa celú radu emocionálnych reakcií. Odtlačok vôní sa ukladá do pamäte pevnejšie než tvar alebo názov rastliny. Využitie silíc v aromaterapii k zmierneniu ťažkostí, nie však k liečbe závažných chorôb. Olej je možné používať na inhaláciu, kúpeli, masáži, do aromalampy.  Použitie:- Bolesť hlavy, nervozita - Depresia, stres - Pomáha sústrediť sa - Posilňuje koncentráciu a vôľu - Zvyšuje imunitu - Upravuje nízky krvný tlak - Respiračné problémy, prechladnutie Dávkovanie: Aplikujte pár kvapiek do aromalámp, priamo do kúpeľa alebo do masážnej emulzie. Nikdy olej nepoužívajte v nezriedenej podobe priamo na pokožku. Nepoužívajte pred následným opaľovaním..

Parametre tovaru Topvet Grapefruit 100% silice 10 ml

Názov: Topvet Grapefruit 100% silice 10 ml

EAN: 8594060112527

Výrobca: Topvet

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce