Topvet Eucalyptus 100% silice 10 ml Topvet

Topvet Eucalyptus 100% silice 10 ml

3.99 €

Tradičný bestseller, Topvet Eucalyptus 100% silice 10 ml čo nám vyrába Topvet - tento tovar si môžete nechať dodať s výnimočnou zľavou za 3.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Pri objednávke nad 40 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8594060112619
Do obchodu

Popis

Topvet

No tak toto je gól: Topvet Eucalyptus 100% silice 10 ml značky Topvet - tento tovar si môžete nechať poslať v sezónne zľave za 3.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Eucalyptu - 100% siliceVyužíva sa najmä pre svoje antiseptické, protizápalové, dezinfekčné a antimikrobiálne účinky. Odporúča sa inhalácia pri ochoreniach dýchacieho aparátu, kašli a nachladnutí. Znižuje horúčku a hladinu krvného cukru. Odpudzuje hmyz. V kozmetike je používaná na podráždenú a nečistú, mastnú a unavenú pokožku a na zníženie vnímania bolesti. Silica má tiež povzbudzujúce, osviežujúce a chladivé účinky. Zmierňuje bolesti svalov, pomáha pri zacelování rán a kožných vriedkov. Využíva sa aj pri migréne. Radšej nepoužívajte u malých detí. Liečba vôní má bohatú a dlhodobú tradíciu. Čuch je prvý zo zmyslov, ktoré človek po narodení používa na zoznámenie s okolitým prostredím. Vôňa v nás spúšťa celú radu emocionálnych reakcií. Odtlačok vôní sa ukladá do pamäte pevnejšie než tvar alebo názov rastliny. Využitie silíc v aromaterapii k zmierneniu ťažkostí, nie však k liečbe závažných chorôb. Olej je možné používať na inhaláciu, kúpeli, masáži, do aromalampy. Použitie:- Kašeľ, prechladnutie, astma - Znižuje horúčku - Podráždená, mastná, unavená pokožka - Kožné vriedky - Únava, stres - Bolestivosť svalov - Migréna - Odpudzuje hmyz Dávkovanie: Aplikujte pár kvapiek do aromalámp, priamo do kúpeľa alebo do masážnej emulzie. Nikdy olej nepoužívajte v nezriedenej podobe priamo na pokožku..

Parametre tovaru Topvet Eucalyptus 100% silice 10 ml

Názov: Topvet Eucalyptus 100% silice 10 ml

EAN: 8594060112619

Výrobca: Topvet

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce