Tiptrade Vankúšik Valentín - Srdce z ruží biela

Tiptrade Vankúšik Valentín - Srdce z ruží biela, 40 x 40 cm

5.99 €

Diskontný Tiptrade Vankúšik Valentín - Srdce z ruží biela, 40 x 40 cm s osvedčenou značkou - tento artikel objednávajte pri práve prebiehajúcej akcii za 5.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8592850328134
Do obchodu

Popis

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Tiptrade Vankúšik Valentín - Srdce z ruží biela, 40 x 40 cm obľúbenej značky - tento hit nájdete za vynikajúcu cenu 5.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Veľa zamilovaných, milovaných a milujúcich sa už nemôže dočkať sviatku, ktorý sa rok čo rok oslavuje 14. februára. Tento dekoračný vankúšik celkom iste urobí radosť. V jeho strede je krásne, červené srdce, ktoré je tvorené z rozkvitajúcich pukov ruží. Vďaka zipsovému zapínaniu možno dobre vybrať výplň, ktorú tvorí netkaná textília. Nemusí byť sviatok sv. Valentína, aby ste z lásky niekoho obdarovali, preto nahliadnite do našej ponuky, kde nájdete s touto tematikou nielen vankúšiky, ale aj obliečky..

Parametre tovaru Tiptrade Vankúšik Valentín - Srdce z ruží biela, 40 x 40 cm

Názov: Tiptrade Vankúšik Valentín - Srdce z ruží biela, 40 x 40 cm

EAN: 8592850328134

Výrobca:

Farba: červená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce