Tescoma Zdravé mini dózy do mrazničky Purity 120 ml

Tescoma Zdravé mini dózy do mrazničky Purity 120 ml, 4 ks

6.40 €

Prvotriedný Tescoma Zdravé mini dózy do mrazničky Purity 120 ml, 4 ks od kvalitnej značky Tescoma - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za bombastickú cenu 6.40 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8595028474329
Do obchodu

Popis

Tescoma

Výnimočný tovar, Tescoma Zdravé mini dózy do mrazničky Purity 120 ml, 4 ks s akostnou značkou Tescoma - tento produkt máte na dosah ruky za výhodnú cenu 6.40 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Zdravé mini dózy sú opatrené špeciálnym pružným dnom, vďaka ktorému je možné aj hlboko zmrazené pokrmy z dózy ľahko uvoľniť a vyklopiť. Pružné plastové dno bolo vyvinuté vo vývojovom a dizajn centre Tescoma, je nápadité a výrobok zbytočne nepredražuje. S podobným riešením sa na trhu nestretnete.Dózy sú vyrobené z materiálu, ktorý je úplne neutrálny, nijako neovplyvňuje kvalitu pokrmov ani pri dlhodobom skladovaní a je certifikovaný pre použitie v zdravotníctve i farmácii.Upozornenie: V mikrovlnnej rúre viečko vždy pootvorte..

Parametre tovaru Tescoma Zdravé mini dózy do mrazničky Purity 120 ml, 4 ks

Názov: Tescoma Zdravé mini dózy do mrazničky Purity 120 ml, 4 ks

EAN: 8595028474329

Výrobca: Tescoma

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce