TESCOMA Zdravá dóza na sendvič DINO Tescoma

TESCOMA Zdravá dóza na sendvič DINO

3.90 €

Výnimočný tovar, TESCOMA Zdravá dóza na sendvič DINO pochádzajúce od značky Tescoma - tento produkt kúpite za perfektnú cenu 3.90 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8595028482508
Do obchodu

Popis

Tescoma

Prestížny TESCOMA Zdravá dóza na sendvič DINO od kvalitnej značky Tescoma - tento artikel sa na vás teší vo výhodnej akcii za 3.90 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Ste zástancovia zdravého životného štýlu? Potom iste uvítate zdravotne nezávadnú dózu na desiatu pre svoje deti a ochránite obsah pred otlakmi aj predčasným znehodnotením. Veselý obrázok dinosaura sa nezmyje ani pri intenzívnom umývaní v umývačke. Praktický uzáver umožňuje ľahké otváranie a uzatváranie dózy. Je vyrobená z certifikovaného materiálu vhodného pre použitie v zdravotníctve a farmácii. Neovplyvňuje kvalitu, vôňu ani chuť uloženého jedla. Jednoduchá údržba. Záruka 3 roky..

Parametre tovaru TESCOMA Zdravá dóza na sendvič DINO

Názov: TESCOMA Zdravá dóza na sendvič DINO

EAN: 8595028482508

Výrobca: Tescoma

Farba: žltá

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce