Tescoma Zdravá dóza do chladničky PURITY

Tescoma Zdravá dóza do chladničky PURITY, 10 vajec

12.90 €

Prvotriedný Tescoma Zdravá dóza do chladničky PURITY, 10 vajec čo nám vyrába Tescoma - tento hit môžete získať za jedinečnú cenu 12.90 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8595028474275
Do obchodu

Popis

Tescoma

Špičkový tovar, Tescoma Zdravá dóza do chladničky PURITY, 10 vajec od známeho výrobcu Tescoma - tento artikel sa na vás teší pri likvidácii skladu za neprekonateľných 12.90 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Urobte si radosť.

Moderná kuchynská dóza je vynikajúca pre hygienické uloženie čerstvých vajec do chladničky. Dóza je opatrená dátumovkou, vetracími otvormi a adaptérom pre bezpečné uloženie a prenášanie malých i veľkých vajec.Dózy sú vyrobené zo špičkového plastového materiálu určeného pre zdravotníctvo a farmáciu Použitý materiál je neutrálny, nijako neovplyvňuje kvalitu potravín ani pri dlhodobom skladovaní.Dózu možno vďaka praktickým uzatváracím krídelkám ľahko otvoriť a uzavrieť jedným prstom, náhradné krídelká sú súčasťou balenia. Podnos dózy je vhodný do umývačky riadu, ostatné časti (viečko s dátumovkou a pružný adaptér) v umývačke neumývajte. Na výrobok je poskytnutá záruka 3 roky..

Parametre tovaru Tescoma Zdravá dóza do chladničky PURITY, 10 vajec

Názov: Tescoma Zdravá dóza do chladničky PURITY, 10 vajec

EAN: 8595028474275

Výrobca: Tescoma

Farba: biela

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce