TESCOMA zaváracie poháre TESCOMA DELLA CASA 200 ml

TESCOMA zaváracie poháre TESCOMA DELLA CASA 200 ml, 6 ks

7.40 €

V akcii je práve teraz TESCOMA zaváracie poháre TESCOMA DELLA CASA 200 ml, 6 ks od spoločnosti Tescoma - tento artikel je tu pre vás v hustej akciu za 7.40 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8595028486681
Do obchodu

Popis

Tescoma

V akcii je len tu TESCOMA zaváracie poháre TESCOMA DELLA CASA 200 ml, 6 ks od známeho výrobcu Tescoma - tento hit zoženiete extra lacno za 7.40 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Neplaťte inde viac než musíte.

Zaváracie poháre DELLA CASA sú ideálne pre zaváranie ovocia, marmelád, pesta, húb a pod. aj pre zaváranie paštét, mäsa a ich dlhodobé uskladnenie. Vďaka vysokej kvalite viečok a pohárov môžu byť zavarené pokrmy uchovávané vo vákuu počas 1 až 2 rokov.Špičkové skrutkovacie viečka sú na vnútornej strane vybavené špeciálnou povrchovou úpravou a unikátnym tesnením v modrej farbe. Viečka sú opatrené indikátorom, ktorý sa počas zavárania prehne smerom dovnútra a tým signalizuje, že sú zavarené pokrmy uchované vo vákuu. Po otvorení a uvoľnení vákua sa dovnútra prehnutý stred viečka so zreteľným "klikom" vráti späť do pôvodnej polohy. To signalizuje, že zavarené pokrmy boli uchovávané po celú dobu vo vákuu. Pri správnom zaobchádzaní sú skrutkovacie viečka vhodné pre dlhodobé opakované použitie.Materiál: vysoko odolné sklo, kovové viečka so špičkovým tesnením bez použitia PVCÚdržba: poháre vhodné do umývačky, viečka v umývačke neumývajteZáruka: 3 roky.

Parametre tovaru TESCOMA zaváracie poháre TESCOMA DELLA CASA 200 ml, 6 ks

Názov: TESCOMA zaváracie poháre TESCOMA DELLA CASA 200 ml, 6 ks

EAN: 8595028486681

Výrobca: Tescoma

Farba: číra

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce