TESCOMA vykrajovače s razítkom DELÍCIA

TESCOMA vykrajovače s razítkom DELÍCIA, 3 ks, srdiečka

7.90 €

Práve je za dobrú cenu TESCOMA vykrajovače s razítkom DELÍCIA, 3 ks, srdiečka čo nám dodáva Tescoma - tento artikel objednávajte výhodne za 7.90 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8595028400632
Do obchodu

Popis

Tescoma

Jedinečná ponuka, TESCOMA vykrajovače s razítkom DELÍCIA, 3 ks, srdiečka od známej značky Tescoma - tento tovar si môžete nechať poslať s VIP zľavou pre každého za 7.90 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

S vykrajovadlami s pečiatkou DELÍCIA pripravíte originálne dekorované sušienky, linecké koláčiky alebo medovníčky s valentínskym motívmi. Koláčiky pripravené vykrajovadlami v tvare srdiečok sa hodí nielen na sv. Valentýna, ale aj pre narodeninové oslavy, ku Dňu matiek a pod.Vykrajovače s pečiatkou DELÍCIA majú dve funkcie:1. vykrajovadlo s pečiatkou - vykrajovadlom vykrojte tvar a odtlačte dekor. Koláčiky s otlačeným dekorom sú atraktíve, nie je potrebné ich ďalej zdobiť a možno ich podávať ako perníčky či sušienky. Koláčiky s dekorom je tiež možné spojiť marmeládou a podávať ako originálne linecké koláčiky.2. pečiatka - vysuňte dekor a vykrajovadlo používajte ako pečiatku pre zdobenie marcipánových alebo fondánových povrchov tort, múčnikov a pod.Jednoduché rozloženie a údržba. Recept na domáce maslové sušienky súčasťou balenia. Záruka 3 roky..

Parametre tovaru TESCOMA vykrajovače s razítkom DELÍCIA, 3 ks, srdiečka

Názov: TESCOMA vykrajovače s razítkom DELÍCIA, 3 ks, srdiečka

EAN: 8595028400632

Výrobca: Tescoma

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce