TESCOMA Vrecká toast & gril DELÍCIA GOLD

TESCOMA Vrecká toast & gril DELÍCIA GOLD, 2+1 ks

7.90 €

V akcii je TESCOMA Vrecká toast & gril DELÍCIA GOLD, 2+1 ks od obľúbenej spoločnosti Tescoma - tento hit môžete získať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 7.90 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Stráviť minimálne štyridsať€ a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8595028474435
Do obchodu

Popis

Tescoma

Dnes je tu pre vás TESCOMA Vrecká toast & gril DELÍCIA GOLD, 2+1 ks od popredného výrobcu Tescoma - tento artikel objednávajte s neuveriteľnou zľavou za 7.90 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Pri zapekaní a grilovaní zostávajú toastovač, gril aj panvica čisté vďaka vreckám toast & gril DELÍCIA GOLD značky Tescoma.Perfektné pre zapekanie toastov, mäsa, rýb a zeleniny bez použitia tuku a bez pripaľovania. Šťava z pripravovaných pokrmov zostáva vo vnútri vreciek, toastovač, gril aj panvica zostávajú čisté. Otvorený koniec musí smerovať hore tak, aby z neho šťava nevytekala a para stúpala hore. Pokrmy sa opekajú z oboch strán rovnaký čas a pri rovnakej teplote ako bez použitia vrecka. Vrecká sa nesmú dostať do priameho kontaktu s ohňom. Na vrecku ani v ňom nič nekrájajte, nenapichujte, mohlo by dôjsť k poškodeniu.Špecifikácia:

rozmery: 1x 25 x 20 cm a 2x 15 x 20 cm
materiál: žiaruvzdorná tkanina s antiadhéznym povrchom
údržba: vypláchnite zvonka i zvnútra pod tečúcou vodou
opakované použitie
záruka 2 roky.

Parametre tovaru TESCOMA Vrecká toast & gril DELÍCIA GOLD, 2+1 ks

Názov: TESCOMA Vrecká toast & gril DELÍCIA GOLD, 2+1 ks

EAN: 8595028474435

Výrobca: Tescoma

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce