TESCOMA tvorítka na vaflové rozetky DELÍCIA

TESCOMA tvorítka na vaflové rozetky DELÍCIA, 4 ks

13.90 €

Limitovaná edícia produktu TESCOMA tvorítka na vaflové rozetky DELÍCIA, 4 ks čo nám vyrába Tescoma - tento hit môžete zaobstarať pri práve prebiehajúcej akcii za 13.90 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 40 EUR alebo viac. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8595028472905
Do obchodu

Popis

Tescoma

V zľave je TESCOMA tvorítka na vaflové rozetky DELÍCIA, 4 ks od výrobcu Tescoma - tento produkt predávame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 13.90 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom.

TvorítkanavaflovéjrozetkyDELÍCIAznačky Tescomasúvynikajúce preprípravuoriginálnychvyprážanýchsladkýchaslanýchrozetek.Súpravaobsahuje4formičkyv tvarevločky,hviezdičky,srdiečkaakvetinky,suniverzálnouodnímateľnourukoväťouzožiaruvzdornéhonylonu(210°C).Návod na použitiesreceptamivo vnútribalenia.Neumývajte vumývačkeriadu.3roky záruka..

Parametre tovaru TESCOMA tvorítka na vaflové rozetky DELÍCIA, 4 ks

Názov: TESCOMA tvorítka na vaflové rozetky DELÍCIA, 4 ks

EAN: 8595028472905

Výrobca: Tescoma

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce