Tescoma Rýchlovarná kanvica PRESIDENT 1

Tescoma Rýchlovarná kanvica PRESIDENT 1,7 l

123.49 €

Špičkový tovar, Tescoma Rýchlovarná kanvica PRESIDENT 1,7 l od obľúbenej značky Tescoma - tento artikel sa na vás teší za jedinečnú cenu 123.49 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8595028493047
Do obchodu

Popis

Tescoma

Dnes sme vybrali: Tescoma Rýchlovarná kanvica PRESIDENT 1,7 l od kvalitnej značky Tescoma - tento tovar zakúpite extra lacno za 123.49 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Tescoma vyvinula túto skvelú rýchlovarnú kanvicu President, ktorá na "dotyk" ohreje vodu na teploty 40, 80, 90, 95, alebo 100 °C a pripraví sterilizovanú vodu pre dojčenské pokrmy. Spĺňa požiadavky aj najnáročnejších milovníkov čaju i kávy. A pýši sa prestížnou medzinárodnou cenou za dizajn Red Dot Design Award.Kanvica PRESIDENT s objemom 1,7 l je vybavená funkciou udržiavania nastavenej teploty KEEP. Akonáhle voda v kanvici dosiahne zvolenej teploty, kanvica bude vodu dohrievať a dosiahnutú teplotu udržiavať počas 30 minút. Unikátna funkcia 100 °> 40 ° vodu najprv prevarí a sterilizuje, potom sa ohrev vypne, a akonáhle teplota vody klesne na 40 °C, kanvica dosiahnutie tejto teploty ohlási zvukovou signalizáciou. Súčasne sa aktivuje funkcia KEEP a kanvica bude teplotu 40 °C udržiavať počas 30 minút.Vlastnosti a výhody rýchlovarnej kanvice President:

dostatočne široké hrdlo, vďaka ktorému sa ľahko plní vodou a čistí aj vo vnútri
priehľad vo veku, ktorý umožní vizuálnu kontrolu ohrevu vody
praktický nerezový filter pre zachytávanie nečistôt, ktorý možno ľahko sňať a dôkladne vyčistiť
samozrejmosťou je obojstranná odmerná stupnica a bezpečnostný systém. Ten zaistí aktiváciu bezpečnostnej poistky pri nebezpečenstve prehriatia, v prípade chodu naprázdno alebo pri odobratí z podstavca
výkon 2200 W
vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej oceleKaždý nápoj potrebuje inak horúcu vodu:

100 °C pre čierne čaje
95 °C pre zalievanú a instantnú kávu
90 °C pre čaju oolong
80 °C pre zelené čaje
40 °C pre detské nápoje a pokrmy.

Parametre tovaru Tescoma Rýchlovarná kanvica PRESIDENT 1,7 l

Názov: Tescoma Rýchlovarná kanvica PRESIDENT 1,7 l

EAN: 8595028493047

Výrobca: Tescoma

Farba: strieborná

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce