TESCOMA razítko na sušienky DELÍCIA

TESCOMA razítko na sušienky DELÍCIA, 6 veľkonočných motívov

12.90 €

Dnes je tu pre vás TESCOMA razítko na sušienky DELÍCIA, 6 veľkonočných motívov kvalitné značky Tescoma - tento produkt máte na dosah ruky výhodne za 12.90 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 8595028474596
Do obchodu

Popis

Tescoma

Exkluzívny TESCOMA razítko na sušienky DELÍCIA, 6 veľkonočných motívov so známou značkou Tescoma - tento artikel je v tento okamih v neopakovateľnej akcii za 12.90 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 40 euro. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Viete, prečo patria krehké maslové alebo kakaové sušienky medzi najvďačnejšie cukrovinky? Perfektne sa totiž hodia pre celý rad príležitostí - sú skvelým pohostením pre nečakanú návštevu a prídu vhod ako sladké zahryznutie v pauze na kávu alebo čaj. Zbožňujú je dospelí aj deti. Sušienkam skrátka nikto neodolá.Ak sušienky nestihnete kúpiť alebo ich chcete mať čerstvé, vyrobte si vlastné domáce sušienky! Pečiatka na sušienky DELÍCIA sa stane vašim obľúbeným pomocníkom a upečené sušienky si zamiluje celá rodina. 6 veselých jarných motívov rozveselí a ozvláštni upečené dobroty pre veľkonočné pohostenie..

Parametre tovaru TESCOMA razítko na sušienky DELÍCIA, 6 veľkonočných motívov

Názov: TESCOMA razítko na sušienky DELÍCIA, 6 veľkonočných motívov

EAN: 8595028474596

Výrobca: Tescoma

Farba: zelená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce