Tescoma President Plynový zapaľovač dlhý

Tescoma President Plynový zapaľovač dlhý,

11.90 €

Top produkt, Tescoma President Plynový zapaľovač dlhý, od obľúbenej značky Tescoma - tento produkt dodávame v časovej obmedzenej zľave za 11.90 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8595028472950
Do obchodu

Popis

Tescoma

Radosť prinášajúci Tescoma President Plynový zapaľovač dlhý, od originálneho výrobcu Tescoma - tento artikel nakupujte výhodne za 11.90 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Želáme vám príjemné nakupovanie.

Plynový zapaľovač President je vynikajúci na zapaľovanie plameňa v ťažšie dostupných miestach, tzn. plynových sporákoch a rúrach, griloch, krboch, ale aj na zapaľovanie sviečok vo vyšších sklenených nádobách a pod. Je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, má nastaviteľnú dĺžku plameňa a plní sa bežným plynom do zapaľovačov. Ovládač veľkosti plameňa na konci zapaľovača pootočte do polohy "+" alebo "-".Plnenie:Nádobu s plynom do zapaľovačov nasuňte tryskou do plniaceho otvoru na konci zapaľovača a stlačením zapaľovač naplňte. Po naplnení zapaľovač cca 10 minút nepoužívajte.Údržba:Čistite suchou utierkou, neumývajte pod tečúcou vodou ani v umývačke..

Parametre tovaru Tescoma President Plynový zapaľovač dlhý,

Názov: Tescoma President Plynový zapaľovač dlhý,

EAN: 8595028472950

Výrobca: Tescoma

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce