TESCOMA panvica na palacinky i-PREMIUM Stone ø 26 cm Tescoma

TESCOMA panvica na palacinky i-PREMIUM Stone ø 26 cm

35.10 €

Vaše možnosti obohacujúce TESCOMA panvica na palacinky i-PREMIUM Stone ø 26 cm od obľúbenej spoločnosti Tescoma - tento tovar si môžete nechať poslať za takmer veľkoobchodnú cenu 35.10 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8595028401509
Do obchodu

Popis

Tescoma

Unikátny TESCOMA panvica na palacinky i-PREMIUM Stone ø 26 cm od značky Tescoma - tento produkt objednáte v časovej obmedzenej zľave za 35.10 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Masívna panvica s nízkym okrajom a odolným antiadhéznym povlakom pre prípravu palaciniek - to je panvica na palacinky i-PREMIUM Stone.Panvica je opatrená špičkovým nepriľnavým povrchom so zvráskavenou štruktúrou a charakterom nelešteného prírodného kameňa. Palacinka sa počas prípravy nedotýka povrchu panvice celou svojou plochou, ale spočíva na veľkom množstve malých vyvýšených bodov a smaží sa bez pripaľovania aj rovnomerne. Panvica je opatrená indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná pre všetky typy varných dosiek. Panvicu je možné umývať v umývačke riadu. Záruka 5 rokov.Materiál: plast, hliníková zliatina, nerez oceľ, antiadhézny povrch.

Parametre tovaru TESCOMA panvica na palacinky i-PREMIUM Stone ø 26 cm

Názov: TESCOMA panvica na palacinky i-PREMIUM Stone ø 26 cm

EAN: 8595028401509

Výrobca: Tescoma

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce