Tescoma Otvárač na šampanské UNO VINO Tescoma

Tescoma Otvárač na šampanské UNO VINO

6.90 €

Kvalitný Tescoma Otvárač na šampanské UNO VINO od obľúbenej spoločnosti Tescoma - tento tovar si môžete nechať dodať vo zľavové akciu za 6.90 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8595028492859
Do obchodu

Popis

Tescoma

Príjemné pocity nadväzujúci Tescoma Otvárač na šampanské UNO VINO značky Tescoma - tento artikel je v túto chvíľu v hustej akciu za 6.90 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

S otváračom na šampanské UNO VINO značky Tescoma otvoríte šampanské i ostatné šumivé vína s korkovým uzáverom ľahko a rýchlo. Otvárač nasadíte na korkový uzáver, pootočením ho uvoľníte a tlak vo fľaši uzáver sám vytlačí. Korkový uzáver zostáva stále v otvárači, nehrozí jeho vystrelenie, otvárač sa spoľahlivo zastaví o štandardizovaný výčnelok na hrdle fľaše. Vyrobené z odolného plastu. Vhodné do umývačky riadu. Záruka 3 roky.Dobý tip: Otvárať šumivé víno môžete aj tak, že budete otáčať fľašou, a nie otváračom. Zvoľte si ten spôsob, ktorý vám bude lepšie vyhovovať..

Parametre tovaru Tescoma Otvárač na šampanské UNO VINO

Názov: Tescoma Otvárač na šampanské UNO VINO

EAN: 8595028492859

Výrobca: Tescoma

Farba: červená

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce