TESCOMA mlynček na soľ GrandCHEF Tescoma

TESCOMA mlynček na soľ GrandCHEF

17.90 €

Vynikajúci TESCOMA mlynček na soľ GrandCHEF od popredného výrobcu Tescoma - tento produkt máte po jednoduchej objednávke extra výhodne za 17.90 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8595028488418
Do obchodu

Popis

Tescoma

Jedinečná ponuka, TESCOMA mlynček na soľ GrandCHEF od originálneho výrobcu Tescoma - tento artikel musíte mať v hustej akciu za 17.90 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Mlynček GrandCHEF, moderný ručný mlynček vynikajúci pre dochucovanie pokrmov počas varenia a pri stolovaní. Je možné ho odkladať ľubovoľnou stranou nadol, čo oceníte najmä pri intenzívnom používaní počas varenia. Mlynček na soľ GrandCHEF má kvalitný mlecí mechanizmus zo špeciálnej tvrdenej keramiky s nastaviteľnou hrubosťou mletia. Je vybavený viečkom pre zachytávanie zvyškov korenia a tak neznečistí pracovnú dosku kuchynskej linky ani jedálenský stôl. Záruka 3 roky..

Parametre tovaru TESCOMA mlynček na soľ GrandCHEF

Názov: TESCOMA mlynček na soľ GrandCHEF

EAN: 8595028488418

Výrobca: Tescoma

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce