TESCOMA mlynček na korenie a soľ VIRGO 2v1

TESCOMA mlynček na korenie a soľ VIRGO 2v1, 22 cm

26.90 €

V akcii je len tu TESCOMA mlynček na korenie a soľ VIRGO 2v1, 22 cm s osvedčenou značkou Tescoma - tento produkt objednáte pri časovo obmedzenej akcii za 26.90 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8595028485592
Do obchodu

Popis

Tescoma

Príjemné pocity nadväzujúci TESCOMA mlynček na korenie a soľ VIRGO 2v1, 22 cm čo nám dodáva Tescoma - tento artikel čaká na vás pri práve prebiehajúcej akcii za 26.90 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Dva zvyčajne samostatné mlynčeky na korenie a na soľ v jedinom výrobku šetria peniaze aj miesto v kuchyni.Mlynček na korenie a soľ VIRGO 2 v 1 značky Tescoma má 2 samostatné keramické mlecie mechanizmy s nastaviteľnou hrubosťou mletia a 2 oddelené zásobníky pre celé korenie a hrubozrnnú soľ. Používanie mlynčeka je ľahké, otáčaním hornej časti mlynčeka v smere hodinových ručičiek pokrm okoreníte, otáčaním opačným smerom ho osolíte. Oba zásobníky sú dostatočne priestranné, celé korenie a hrubozrnnú soľ nie je treba často dopĺňať. Neumývajte v umývačke riadu. Záruka 3 roky.Materiál: nehrdzavejúca oceľ, odolný plast, špeciálne tvrdená keramika.

Parametre tovaru TESCOMA mlynček na korenie a soľ VIRGO 2v1, 22 cm

Názov: TESCOMA mlynček na korenie a soľ VIRGO 2v1, 22 cm

EAN: 8595028485592

Výrobca: Tescoma

Farba: transparentná

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce