Tescoma Fľaša na smoothie myDRINK 300 ml Tescoma

Tescoma Fľaša na smoothie myDRINK 300 ml

3.99 €

Jasný hit, Tescoma Fľaša na smoothie myDRINK 300 ml kvalitné značky Tescoma - tento hit môžete zaobstarať takmer zadarmo za 3.99 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8595028487404
Do obchodu

Popis

Tescoma

Prestížny Tescoma Fľaša na smoothie myDRINK 300 ml čo nám vyrába Tescoma - tento tovar zakúpite za vynikajúcu cenu 3.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Fľaše na smoothie myDRINK značky Tescoma sú vynikajúce pre hygienické podávanie a pitie smoothie nápojov. Nápoje sú vo fľašiach dokonale chránené pred hmyzom a nečistotami. Viečko fľaše má unikátny silikónový uzáver pre rýchle a bezpečné uzavretie slamky. Pred podávaním silikónový uzáver z otvoru slamky odoberte, nasuňte ho ho na slamku a pri pití vám nebude prekážať.Uchytenie silikónového uzáveru na slamku počas popíjania smoothies je pôvodnou myšlienkou vývojového a dizajn centra TESCOMA, u iných fliaš na smoothie sa s podobným riešením nestretnete.Materiál: sklenené fľaše s kovovými viečkami, slamky s praktickým silikónovým uzáverom. Údržba: fľaše sú vhodné do umývačky, viečka a slamky v umývačke riadu neumývajte. Záruka: 3 roky..

Parametre tovaru Tescoma Fľaša na smoothie myDRINK 300 ml

Názov: Tescoma Fľaša na smoothie myDRINK 300 ml

EAN: 8595028487404

Výrobca: Tescoma

Farba: mix farieb

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce