Tescoma DELLA CASA nádoba na prípravu masla Tescoma

Tescoma DELLA CASA nádoba na prípravu masla

11.90 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Tescoma DELLA CASA nádoba na prípravu masla od obľúbenej spoločnosti Tescoma - tento produkt predávame za vynikajúcu cenu 11.90 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8595028478624
Do obchodu

Popis

Tescoma

Príjemné pocity nadväzujúci Tescoma DELLA CASA nádoba na prípravu masla čo nám dodáva Tescoma - tento produkt ponúkame s VIP zľavou pre každého za 11.90 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

V nádobe na prípravu masla Della Casa pripravíte z 250 ml smotany na šľahanie ľahko a veľmi rýchlo (príprava trvá iba cca 5 min) asi 100 g lahodného a čerstvého domáceho masla. Maslo pripravujete zo surovín a ingrediencií, kde poznáte pôvod a kvalitu a ktoré máte stopercentne pod kontrolou - bez použitia "éčok" a bez konzervantov.Nádoba na prípravu masla má orientačnú odmerku pre ľahké plnenie smotanou a má cediaci otvor s uzáverom pre ľahké zlievanie podmaslia počas stĺkania. Nádoba na prípravu masla je vyrobená z kvalitného plastu, tyč na šľahanie z nerez ocele.Samostatne dodávame máslenku Della Casa (č. 105583), v ktorej pripravené domáce maslo vytvarujete a uschováte v chladničke..

Parametre tovaru Tescoma DELLA CASA nádoba na prípravu masla

Názov: Tescoma DELLA CASA nádoba na prípravu masla

EAN: 8595028478624

Výrobca: Tescoma

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce