Tescoma Delícia Vykrajovače tradičné na linecké

Tescoma Delícia Vykrajovače tradičné na linecké,

5.70 €

Vynikajúci Tescoma Delícia Vykrajovače tradičné na linecké, od firmy Tescoma - tento hit môžete získať extra výhodne za 5.70 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 8595028478556
Do obchodu

Popis

Tescoma

Limitovaná edícia produktu Tescoma Delícia Vykrajovače tradičné na linecké, s akostnou značkou Tescoma - tento hit získate vo výhodnej akcii za 5.70 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 40 euro. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Vykrajovadlá na linecké koláčiky rozširujú sortiment už na trh uvedených vianočných formičiek o 2 súpravy s novými motívmi vykrojených stredov. Každá súprava obsahuje 2 okrúhle vykrajovadlá s rovným a vlnitým okrajom a 6 mini formičiek s tradičnými alebo detskými motívmi.Okrúhlym vykrajovadlom sa vykroja 2 linecké kolieska a do stredu jedného z nich sa mini vykrajovadlom vykrojí stredový otvor so zvoleným motívom. Vykrajovadlá na linecké koláčiky sú uložené na krúžku pre prehľadné skladovanie..

Parametre tovaru Tescoma Delícia Vykrajovače tradičné na linecké,

Názov: Tescoma Delícia Vykrajovače tradičné na linecké,

EAN: 8595028478556

Výrobca: Tescoma

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce