Tescoma AZZA Nakira japonský nôž 18 cm

Tescoma AZZA Nakira japonský nôž 18 cm,

26.90 €

Veľmi žiadaný produkt, Tescoma AZZA Nakira japonský nôž 18 cm, s osvedčenou značkou Tescoma - tento produkt obchodujeme v jedinečnej akcii za 26.90 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8595028455168
Do obchodu

Popis

Tescoma

Jedinečná ponuka, Tescoma AZZA Nakira japonský nôž 18 cm, od originálneho výrobcu Tescoma - tento tovar si môžete zakúpiť s VIP zľavou pre každého za 26.90 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsaťeuro a dopravu NEPLATÍTE. No a to sa jednoducho oplatí.

Tradičný japonský nôž AZZA Nakira so širokou čepeľou je vynikajúci pre ľahké a rýchle krájanie aj sekanie všetkých druhov potravín. Je vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Špičkový kuchársky nôž je vynikajúci pre prípravu ázijské, ale aj svetovej kuchyne. Nôž má odolnú čepeľ s dokonalým ostrím a ergonomickou rukoväť s masívnymi nitmi. Nôž možno umývať v umývačke riadu, pre zachovanie dokonalej ostrosti odporúčame umývanie v umývačke obmedziť alebo úplne vylúčiť..

Parametre tovaru Tescoma AZZA Nakira japonský nôž 18 cm,

Názov: Tescoma AZZA Nakira japonský nôž 18 cm,

EAN: 8595028455168

Výrobca: Tescoma

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce