Termoska ORION ZIP 0.7L Orion

Termoska ORION ZIP 0.7L

11.79 €

Príjemné pocity nadväzujúci Termoska ORION ZIP 0.7L od originálneho výrobcu Orion - tento produkt obchodujeme v jedinečnej akcii za 11.79 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8592381156503
Do obchodu

Popis

Orion

Radosť prinášajúci Termoska ORION ZIP 0.7L od kvalitného výrobcu Orion - tento tovar si môžete kúpiť výhodne za 11.79 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 40 EUR a viac! No a to sa jednoducho oplatí.

Nerezová termoska v tvare plechovky je veľmi zaujímavá a nápaditá svojím tvarom. Na atraktívnosti pridáva dekor ZIPSu. Udrží až 12 hodín teplú a 8 hodín studenú vodu. Čím viac je naplnená, tým lepšie plní svoju funkciu. Maximum plnenia je 90 %. Pred plnením nalejte do termoplechovky horúcu vodu pre teplé nápoje a studenú vodu pre studené nápoje. Nádoba tak prijme teplo alebo sa naopak ochladí. Po cca 5tich minútach túto vodu vylejte a naplňte termoplechovku nápojom.Termoska je doplnená viečkom na závit so silikónovým tesnením a praktickým výklopným plastovým pítkom vo viečku..

Parametre tovaru Termoska ORION ZIP 0.7L

Názov: Termoska ORION ZIP 0.7L

EAN: 8592381156503

Výrobca: Orion

Farba: strieborná

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce