Termoska ORION ŽHAVÁ & CHLADNÁ 0.5L Orion

Termoska ORION ŽHAVÁ & CHLADNÁ 0.5L

10.19 €

Prestížny Termoska ORION ŽHAVÁ & CHLADNÁ 0.5L od značky Orion - tento tovar si môžete zaobstarať za bombastickú cenu 10.19 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8592381156497
Do obchodu

Popis

Orion

Jedinečná ponuka, Termoska ORION ŽHAVÁ & CHLADNÁ 0.5L od známej značky Orion - tento produkt máte za pár kliknutí v neopakovateľnej akcii za 10.19 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 40€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Nerezová termoska v tvare plechovky je veľmi zaujímavá a nápaditá svojím tvarom. Na atraktívnosti pridáva nápis ŽHAVÁ&CHLADNÁ. Udrží až 12 hodín teplú a 8 hodín studenú vodu. Čím viac je naplnená, tým lepšie plní svoju funkciu. Maximum plnenia je 90 %. Pred plnením nalejte do termoplechovky horúcu vodu pre teplé nápoje a studenú vodu pre studené nápoje. Nádoba tak prijme teplo alebo sa naopak ochladí. Po cca 5 minútach túto vodu vylejte a naplňte termoplechovku nápojom.Termoska je doplnená viečkom na závit so silikónovým tesnením a praktickým výklopným plastovým pítkom vo viečku..

Parametre tovaru Termoska ORION ŽHAVÁ & CHLADNÁ 0.5L

Názov: Termoska ORION ŽHAVÁ & CHLADNÁ 0.5L

EAN: 8592381156497

Výrobca: Orion

Farba: strieborná

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce