Termosáčok krčný rašelinový

Termosáčok krčný rašelinový, SHJ 605H

14.99 €

Poctivý výrobok, Termosáčok krčný rašelinový, SHJ 605H originálne od labelu - tento artikel nakupujte v bombastické akcii za 14.99 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4039525094894
Do obchodu

Popis

Vynikajúci Termosáčok krčný rašelinový, SHJ 605H s osvedčenou značkou - tento hit nájdete s extra zľavou za 14.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsaťeuro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Pohotová a komfortná pomôcka pre starostlivosť o vaše zdravie. Tvar tohto vrecka je prispôsobený predovšetkým pre starostlivosť o krčné, ramenné, bedrové, stehenné a lýtkové partie. Samozrejme je možné sáčok využiť na akékoľvek iné miesto na tele. Vyhrievacie alebo chladiace funkcie majú priaznivý vplyv pri prevencii rôznych ťažkostí. Termovrecko v mieste spôsobí zúženie alebo rozšírenie ciev, tým obmedzí alebo zvýši prívod krvi k postihnutým miestam.Veľmi účinne tlmí bolesti, zápaly a opuchy, uvoľní stuhnuté svaly a kĺby. Termovrecko z rašeliny môžete použiť aj na chladenie. Chlad pôsobí uvoľňujúcim spôsobom. Rašelinové sáčky sú plnené jemne mletou rašelinou, zaručujúce udržanie požadovanej teploty po oveľa dlhšiu dobu než klasickým termofor. Rašelina je opatrená bavlneným poťahom na suché zipsy.Použitie:Oceníte pri bolestiach, reuma, po úraze, operácii, poruchách prekrvenia. Veľmi dobre využijete pri ťažkostiach krčnej a bedrovej chrbtice. Vhodné pri chorobách z prechladnutia.Teplý obklad:Ohriatie v mikrovlnnej rúre - vložte vrecko do mikrovlnnej rúry a ohrievajte 2 minúty na najnižšom stupni (pri vyššom stupni alebo dlhšej dobe môže dôjsť k poškodeniu sáčku). Ak nedosiahne sáčok patričného ohriatia, opakujte ohrev v mikrovlnnej rúre iba po 30 sekundách.Ohriatie v hrnci - ohrev sa vykoná vo vodnom kúpeli cca 8 minút pri 80 ° C. Pri ohreve zložte bavlnený poťah..

Parametre tovaru Termosáčok krčný rašelinový, SHJ 605H

Názov: Termosáčok krčný rašelinový, SHJ 605H

EAN: 4039525094894

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce