Tempo Kondela Kusový koberec Nala béžová

Tempo Kondela Kusový koberec Nala béžová, 150 x 100 cm

21.99 €

V zľave je Tempo Kondela Kusový koberec Nala béžová, 150 x 100 cm od kvalitného výrobcu - tento artikel objednávajte s VIP zľavou pre každého za 21.99 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Výnimočný tovar, Tempo Kondela Kusový koberec Nala béžová, 150 x 100 cm od top výrobcu - tento artikel je v túto chvíľu v úžasnej akcii za 21.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 40 € a poštovné máte ZADARMO. Vy tak neplatíte nič naviac!

Táto kombinácia farieb okamžite pritiahne zrak, koberec sa tak stane výrazným prvkom vo vašej obývačke, kancelárii a aj v inej izbe. Koberec dodá vašej domácnosti mladistvý nádych, navyše splní úžitkovú aj estetickú funkciu.Polypropylén je veľmi pevný materiál, odolný voči plesni. Má antistatické vlastnosti a neabsorbuje vlhkosť. Koberce majú veľmi dobrú elasticitu, vlákna sa neohýnajú. Vďaka tomu si koberec zachováva pekný a atraktívny vzhľad dlhú dobu. Polypropylén má najvyšší koeficient tepelnej vodivosti, takže je vhodný do miestnosti s podlahovým kúrením..

Parametre tovaru Tempo Kondela Kusový koberec Nala béžová, 150 x 100 cm

Názov: Tempo Kondela Kusový koberec Nala béžová, 150 x 100 cm

EAN:

Výrobca:

Veľkosť: 150 x 100 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce