Tempo Kondela Kusový koberec Desta svetlosivá

Tempo Kondela Kusový koberec Desta svetlosivá, 150 x 100 cm

22.99 €

V akcii je práve teraz Tempo Kondela Kusový koberec Desta svetlosivá, 150 x 100 cm od známeho výrobcu - tento produkt kúpite za úžasnú cenu 22.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

V akcii je Tempo Kondela Kusový koberec Desta svetlosivá, 150 x 100 cm s preslávenou značkou - tento artikel nakupujte za mimoriadne nízku cenu 22.99 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 40 EUR. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Táto kombinácia farieb okamžite pritiahne zrak, koberec sa tak stane výrazným prvkom vo vašej obývačke, kancelárii a aj v inej izbe. Koberec dodá vašej domácnosti mladistvý nádych, navyše splní úžitkovú aj estetickú funkciu.
Polypropylén je veľmi pevný materiál, odolný voči plesni. Má antistatické vlastnosti a neabsorbuje vlhkosť. Koberce majú veľmi dobrú elasticitu, vlákna sa neohýnajú. Vďaka tomu si koberec zachováva pekný a atraktívny vzhľad dlhú dobu. Polypropylén má najvyšší koeficient tepelnej vodivosti, takže je vhodný do miestnosti s podlahovým kúrením..

Parametre tovaru Tempo Kondela Kusový koberec Desta svetlosivá, 150 x 100 cm

Názov: Tempo Kondela Kusový koberec Desta svetlosivá, 150 x 100 cm

EAN:

Výrobca:

Veľkosť: 150 x 100 cm

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce