Tempo Kondela

Tempo Kondela, Detský stan-teepee, sivá/biela/vzor, ETENT

69.99 €

Veľmi obľúbený produkt Tempo Kondela, Detský stan-teepee, sivá/biela/vzor, ETENT obľúbenej značky - tento artikel sa na vás teší s unikátnou zľavou za 69.99 €. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Stačí naplniť košík vyššie uvedeným tovarom a NEPLATÍTE za dopravu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Exkluzívny Tempo Kondela, Detský stan-teepee, sivá/biela/vzor, ETENT od obľúbenej značky - tento hit nájdete takmer zadarmo za 69.99 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Čo tak doprava ZDARMA? Ak si objednáte viac ako €, neplatíte poštovné. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu. Stan je vhodnou hračkou predovšetkým do interiéru, kde navodzuje deťom pocit bezpečia, úkrytu a vymedzuje ich súkromné územie. Podložka izoluje teplo, preto nie je problém umiestniť stan počas slnečných dní aj na terasu či trávnik pred domom. Konštrukcia 4 nosníkov je vyrobená z borovicového dreva..

Parametre tovaru Tempo Kondela, Detský stan-teepee, sivá/biela/vzor, ETENT

Názov: Tempo Kondela, Detský stan-teepee, sivá/biela/vzor, ETENT EAN: Výrobca: Farba: sivá Tento produkt je k dostaniu online tu.
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce