Tega Multifun detská sada stolček a stolička - multicolor

Tega Multifun detská sada stolček a stolička - multicolor

68.99 €

Exkluzívny Tega Multifun detská sada stolček a stolička - multicolor od spoločnosti - tento tovar si môžete zakúpiť za jedinečnú cenu 68.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 40€. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 5902963015891
Do obchodu

Popis

Váš obľúbený tovar, Tega Multifun detská sada stolček a stolička - multicolor značky - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za takmer veľkoobchodnú cenu 68.99 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 40€. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Kúpte vašim deťom tento veselý farebný stolček so stoličkou. Stolček má vyberateľnú pracovnú dosku, z jednej strany je povrch pripravený pre stavbu kociek Lega, z druhej strany má plochu vhodnú pre kreslenie a písanie. Zložením dosky vzniká úložný priestor, ktorý môžete využiť na písacie potreby alebo hračky. Po odstránení hornej dosky možno do priestoru naliať trošku vody a dieťa si naplno užije svoje obľúbené vodné radovánky alebo možno v tomto priestore vytvoriť mini pieskovisko. Nábytok je určený na vnútorné i vonkajšie použitie.
Technické parametre:

stolček: pracovná doska 72 x 47 cm, výška 49 cm, váha 3,6 kg
stolička: výška s opierkou 57 cm, výška bez opierky 28 cm, sedátko 28 x 28 cm, váha 1,1 kg.

Parametre tovaru Tega Multifun detská sada stolček a stolička - multicolor

Názov: Tega Multifun detská sada stolček a stolička - multicolor

EAN: 5902963015891

Výrobca:

Farba: mix farieb

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce