Spontex Full Action System Plus plochý mop Spontex

Spontex Full Action System Plus plochý mop

23.49 €

Spokojnosť prinášajúci Spontex Full Action System Plus plochý mop s pečaťou kvality Spontex - tento produkt ponúkame s unikátnou zľavou za 23.49 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 40 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 9001378502760
Do obchodu

Popis

Spontex

V akcii je len tu Spontex Full Action System Plus plochý mop čo nám dodáva Spontex - tento hit získate za bombastickú cenu 23.49 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 40 EUR. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Kompaktná upratovacia sada rotačného strapcového mopu a vedra je vhodná pre všetky typy podláh. Žmýkanie je založené na dvoch úrovniach vo vedre, kde spodná úroveň slúži pre namočenie mopu a vrchná úroveň je určená pre vyžmýkanie mopu. Ľahko použiteľný rotačný systém zabezpečuje účinné vyžmýkanie mopu do požadovanej vlhkosti pre perfektné vytrenie.
Rotácia žmýkača sa zaisťuje jednoduchým pohybom hore a dolu na rukoväti tyče. Po vyžmýkaní sa vytieracia hlava automaticky sklopí do východiskovej pozície určenej k okamžitému vytieraniu. Určite oceníte, že vaše ruky neprídu do kontaktu s vodou. S týmto perfektným mopom bude vaša podlaha vždy čistá bez väčšej námahy pri vytieraní.Technické parametre:

rozmery: (V x Š x H) 25 × 35 × 35 cm
objem vedra: 6 l - odporúčané množstvo vody k ryske MAXBalenie obsahuje:

vedro
strapcový mop s tyčou
1 náhrada zadarmo ako darček.

Parametre tovaru Spontex Full Action System Plus plochý mop

Názov: Spontex Full Action System Plus plochý mop

EAN: 9001378502760

Výrobca: Spontex

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce