Soľný inhalátor Salitair™

Soľný inhalátor Salitair™

26.49 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Soľný inhalátor Salitair™ od známeho výrobcu - tento artikel je tu pre vás takmer zadarmo za 26.49 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Zásielky nad 40 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5060035703814
Do obchodu

Popis

Tradičný bestseller, Soľný inhalátor Salitair™ od známeho výrobcu - tento tovar si môžete zakúpiť s VIP zľavou pre každého za 26.49 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 40€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Tento ručný inhalátor je ideálny pomocník pre osoby trpiace alergiami, astmou alebo dýchacími ťažkosťami. Pomáha aj pri nádche, bronchitíde, uľahčuje dýchanie a vykašliavanie, obmedzuje chrápanie a znižuje ťažkosti spôsobené fajčením.Pri inhalácii sú vdychované mikročiastočky soli, ktoré prenikajú do dýchacieho systému, čistia i upokojujú dýchacie cesty a prináša priaznivé účinky prírodnej soľnej terapie. Jemne vdychujte vzduch inhalátora a vydychujte nosom.Odporúčané používanie je 15 až 20 minút denne. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je potrebné používať inhalátor celoročne. Je vhodný aj pre deti. Inhalátor môžete vzhľadom k jeho malej veľkosti ľahko používať aj na cestách.V balení nájdete jedno balenie soli 220 g. Na jedno naplnenie je potreba 60 - 70 g soli. Toto množstvo vystačí na 1 mesiac používania. Soľné kryštály majú svoj pôvod v poľskej Kłodawe..

Parametre tovaru Soľný inhalátor Salitair™

Názov: Soľný inhalátor Salitair™

EAN: 5060035703814

Výrobca:

:

Tento produkt je k dostaniu online tu.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce